O nas - Biesiada Catering Poznań

Pragnąc przybliżyć Państwu moją firmę Biesiada Catering w Poznaniu wyznam szczerze, że sztuka kulinarna to od dawna moja pasja i powołanie. Wszędzie gdzie byłam, znajdowałam swoją drogę do kuchni. Rodzina kształtowała mój stosunek do jedzenia - gotowanie jest przecież kwestią temperamentu i nawyków. Cały czas czerpię z tego dziedzictwa . Jest wiele dań, które jadłam jako dziecko, inne pochodzą z rodzinnych zapisków. Chcę je ocalić od zapomnienia .
Właśnie dlatego swoje zawodowe kroki skierowałam ku kulinariom. Studiowałam Technologię Żywności. Później i po tułaczce, po wielu restauracyjnych „zaklętych rewirach” postanowiłam założyć własną firmę. „Biesiada” działa od początku 1996 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Postrzegamy to jaką niewątpliwą zaletę i poczucie stabilności prowadzonego interesu. W ramach działalności firmy oprócz cateringu funkcjonuje restauracja, bar i stołówka akademicka, gdzie znajduje się nasza nowocześnie wyposażona kuchnia centralna.

catering poznań

Podajemy dania przyrządzone wyłącznie w naszej nowocześnie wyposażonej kuchni z produktów najwyższej jakości zamawianych u sprawdzonych dostawców . Jesteśmy znani z doskonałego przyrządzania klasycznych, prostych, a zarazem bardzo smacznych dań, którym nadajemy nowy wizerunek. Dysponujemy zespołem doświadczonych kucharzy, kelnerów i barmanów, wysokiej klasy sprzętem gastronomicznym, cateringowym i efektywnymi metodami zarządzania. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb i możliwości klienta. Zorganizujemy przyjęcie lub konferencje dla 2000 gości, ale również pomożemy Państwu przygotować małe, kameralne spotkanie dla 20 osób (wigilie oraz piknki firmowe). Profesjonalna organizacja przyjęć oraz konferencji to nasza specjalnosć

Proszę czerpać z zasobów naszych doświadczeń, a jeżeli macie Państwo choćby nieśmiało zarysowany kształt tego, co chcielibyście pokazać swoim gościom w trakcie przyjęcia, my pomożemy wam rozwinąć skrzydła.

Z poważaniem

Lidia Łaźniak

Biesiada Catering Poznań

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami

  • * - pole obowiązkowe